Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Version
vi: Phiên bản

en: n/a
vi: không có

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: 1 day | @count days
vi[0]: 1 ngày
vi[1]: @count ngày

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Available
vi: Có sẵn

en: 1 year | @count years
vi[0]: 1 năm
vi[1]: @count năm

en: 1 month | @count months
vi[0]: 1 tháng
    @count tháng

en: Parameter
vi: Tham số

en: Checking available update data
vi: Đang kiểm tra thông tin cập nhật

en: Trying to check available update data ...
vi: Đang thử kiểm tra thông tin cập nhật...

en: Error checking available update data.
vi: Lỗi kiểm tra thông tin cập nhật.
