Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Version
sq: Versioni

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: 1 year | @count years
sq[0]: 1 vit
sq[1]: @count vjet

en: Checking available update data
sq: Duke kontrolluar për të dhëna përditësimi në dispozicion

en: Trying to check available update data ...
sq: Duke tentuar të kontrollojë për të dhëna përditësimi në dispozicion ...

en: Error checking available update data.
sq: Gabim në kontrollimin për të dhëna përditësimi në dispozicion.
