Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Version
bs: Verzija

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: 1 year | @count years
bs[0]: 1 godina
bs[1]: @count godine
bs[2]: @count godina
