Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Value
da: Værdi

en: 1 minute | @count minutes
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: Module
da: Modul

en: Never
da: Aldrig

en: 1 second | @count seconds
da[0]: 1 sekund
da[1]: @count sekunder

en: Available
da: Tilgængelig

en: 1 year | @count years
da[0]: 1 år
da[1]: @count år

en: 1 month | @count months
da[0]: 1 måned
da[1]: @count måneder

en: not found
da: ikke fundet

en: Checking available update data
da: Kontrollerer tilgængelige opdateringsdata

en: Trying to check available update data ...
da: Forsøger at kontrollere tilgængelige opdateringsdata …

en: Error checking available update data.
da: Fejl under kontrol af tilgængelige opdateringsdata.
