Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: 1 hour | @count hours
ml[0]: ഒരു മണിക്കൂര്‍
ml[1]: @count മണിക്കൂര്‍

en: 1 day | @count days
ml[0]: @count ദിവസം
ml[1]: @count ദിവസം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: 1 year | @count years
ml[0]: 1 കൊല്ലം

en: 1 month | @count months
ml[0]: ഒരു മാസം
ml[1]: @count മാസങ്ങള്‍
