Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Version
te: సంచిక

en: n/a
te: వర్తించదు

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: 1 year | @count years
te[0]: 1 సంవత్సరం
te[1]: @count సంవత్సరాలు

en: 1 month | @count months
te[0]: 1 నెల
te[1]: @count నెలలు
