Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Version
tr: Sürüm

en: 1 minute | @count minutes
tr[0]: 1 dakika
tr[1]: @count dakika

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Module
tr: Modül

en: Never
tr: Asla

en: 1 second | @count seconds
tr[0]: 1 saniye
tr[1]: @count saniye

en: Available
tr: Mevcut

en: 1 year | @count years
tr[0]: 1 yıl
tr[1]: @count yıl

en: 1 month | @count months
tr[0]: 1 ay
tr[1]: @count ay

en: not found
tr: bulunamadı

en: Checking available update data
tr: Kullanılabilir güncelleme verisi kontrol ediliyor

en: Trying to check available update data ...
tr: Mevcut güncelleme verisini kontrol etmek için çalışıyor ...

en: Error checking available update data.
tr: Mevcut güncelleme verisi kontrolünde hata.
