Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Version
be: Версія

en: n/a
be: [няма]

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Module
be: Модуль

en: Never
be: Ніколі

en: 1 second | @count seconds
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count секунды
be[2]: @count секундаў

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.

en: Checking available update data
be: Праверка наяўных абнаўленняў

en: Trying to check available update data ...
be: Ідзе праверка наяўных абнаўленняў...

en: Error checking available update data.
be: Памылка пры праверцы наяўных абнаўленняў дадзенных.
