Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Version
bn: সংস্করণ

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: 1 hour | @count hours
bn[0]: 1 ঘন্টা
bn[1]: @count ঘন্টা

en: 1 day | @count days
bn[0]: 1 দিন
bn[1]: @count দিন

en: Module
bn: মডিউল

en: Never
bn: কখনোই নয়
