Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: 1 hour | @count hours
fil[0]: 1 oras
fil[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
fil[0]: 1 araw
fil[1]: @count araw

en: 1 year | @count years
fil[0]: 1 taon
fil[1]: @count taon
