Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: 1 minute | @count minutes
fr[0]: @count minute
fr[1]: @count minutes

en: 1 hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: 1 day | @count days
fr[0]: @count jour
fr[1]: @count jours

en: Never
fr: Jamais

en: 1 second | @count seconds
fr[0]: @count seconde
fr[1]: @count secondes

en: Available
fr: Disponible

en: 1 year | @count years
fr[0]: @count année
fr[1]: @count années

en: 1 month | @count months
fr[0]: @count mois
fr[1]: @count mois

en: Parameter
fr: Paramètre

en: not found
fr: pas trouvé

en: Checking available update data
fr: Vérification des données de mise à jour disponibles

en: Trying to check available update data ...
fr: Tentative de vérification des données de mises à jour disponibles...

en: Error checking available update data.
fr: Erreur à la vérification des données de mises à jour disponibles.
