Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Value
he: ערך

en: Version
he: גירסה

en: n/a
he: -ללא-

en: 1 minute | @count minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Module
he: מודול

en: Never
he: אף פעם

en: 1 second | @count seconds
he[0]: שניה אחת
he[1]: @count שניות

en: Available
he: זמין

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Parameter
he: פרמטר
