Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Value
ja: 値

en: Version
ja: バージョン

en: n/a
ja: 利用不可

en: 1 minute | @count minutes
ja[0]: 1分
ja[1]: @count 分

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Module
ja: モジュール

en: Never
ja: なし

en: 1 second | @count seconds
ja[0]: 1 秒
ja[1]: @count 秒

en: Available
ja: 利用可能

en: 1 year | @count years
ja[0]: 1年
ja[1]: @count年

en: 1 month | @count months
ja[0]: 1ヶ月
ja[1]: @countヶ月

en: Parameter
ja: パラメーター

en: not found
ja: 見つかりません

en: Checking available update data
ja: 利用可能なアップデートを確認中

en: Trying to check available update data ...
ja: 利用可能なアップデートを確認しています ...

en: Error checking available update data.
ja: 利用可能なアップデートの確認のエラーです。
