Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Version
kk: Нұсқа

en: n/a
kk: жоқ

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Never
kk: Ешқашан

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: Checking available update data
kk: Қатынаулы жаңартылған деректерді тексеріп жатыр

en: Trying to check available update data ...
kk: Қатынаулы жаңартылған деректерді тексерудi талпыныс.

en: Error checking available update data.
kk: Қатынаулы жаңартылған деректерді тексергенде қате шықты.
