Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Version
lt: Versija

en: n/a
lt: n/d

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Module
lt: Modulis

en: Never
lt: Niekada

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Available
lt: Galima

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: not found
lt: nerasta

en: Checking available update data
lt: Patikrinti galiojančių atnaujinimų duomenis

en: Trying to check available update data ...
lt: Bandoma tikrinti galiojančių atnaujinimų duomenis ...

en: Error checking available update data.
lt: Klaida tikrinant galiojančių atnaujinimų duomenis.
