Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: 1 year | @count years
mn[0]: 1 жил
mn[1]: @count жил

en: Error checking available update data.
mn: Олдоцтой шинэчлэлтийн тухай мэдээллийг шалгахад алдаа гарлаа.
