Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Version
mr: आवृत्ती

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस

en: Never
mr: कधीही नाही

en: 1 year | @count years
mr[0]: १ year
mr[1]: @count वर्षे
