Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Version
ms: Versi

en: 1 hour | @count hours
ms[0]: 1 jam
ms[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
ms[0]: 1 hari
ms[1]: @count hari

en: Module
ms: Modul

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: 1 year | @count years
ms[0]: 1 tahun
ms[1]: @count tahun

en: 1 month | @count months
ms[0]: 1 bulan
ms[1]: @count bulan

en: Checking available update data
ms: Sedang menyemak data pengemaskinian tersedia ada

en: Trying to check available update data ...
ms: Sedang cuba menyemak data pengemaskinian tersedia ada ...

en: Error checking available update data.
ms: Penyemakan ralat ke atas data pengemaskinian tersedia ada.
