Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 year | @count years
my[0]: ၁ နှစ်
my[1]: @count နှစ်
