Update NARF! (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Value
sv: Värde

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: 1 minute | @count minutes
sv[0]: 1 minut
sv[1]: @count minuter

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Module
sv: Modul

en: Never
sv: Aldrig

en: 1 second | @count seconds
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Available
sv: Tillgänglig

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: not found
sv: hittades ej

en: Checking available update data
sv: Undersöker tillgänglig information om uppdateringar

en: Trying to check available update data ...
sv: Försöker hitta tillgänglig information om uppdateringar...

en: Error checking available update data.
sv: Fel vid försök att hitta information om tillgängliga uppdateringar.
