Update Notify (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Enable
be: Уключыць

en: Version
be: Версія

en: Name
be: Імя

en: Update
be: Абнавіць

en: URL
be: Спасылка

en: never
be: ніколі

en: Current
be: Бягучы

en: About
be: Аб

en: (Theme)
be: (Тэма)
