Update Notify (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Version
cy: Fersiwn

en: Name
cy: Enw

en: Update
cy: Diweddaru

en: never
cy: byth

en: Current
cy: Cyfredol
