Update Notify (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: never
el: ποτέ

en: Current
el: Τρέχοντα

en: About
el: Περί

en: (Theme)
el: (Θεματική παραλλαγή)
