Update Notify (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Enable
gl: Activar

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: never
gl: nunca

en: Current
gl: Actual

en: About
gl: Información

en: (Theme)
gl: (Tema)
