Update Notify (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Update
hr: Osvježi

en: never
hr: nikada

en: Current
hr: Trenutno

en: About
hr: Opis

en: (Theme)
hr: (Predložak)
