Update Notify (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: never
hy: երբեք
