Update Notify (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Email notification
is: Tölvupóst tilkynningar

en: Enable
is: Virkja

en: unknown
is: óþekkt

en: Version
is: Útgáfa

en: Name
is: Nafn

en: Update
is: Uppfæra

en: URL
is: vefslóð

en: never
is: aldrei

en: Current
is: Núverandi

en: About
is: Um
