Update Notify (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: never
km: កុំ​

en: About
km: អំពី

en: (Theme)
km: (ស្បែក​)
