Update Notify (1.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Email notification
mr: ई-मेल सुचना देणे

en: Enable
mr: समर्थ

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Name
mr: नाव

en: Update
mr: अपडेट

en: never
mr: कधीच नाही
