Update Notify (1.0.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Email notification
no: E-postvarsling

en: Enable
no: Aktiver

en: unknown
no: ukjent

en: Version
no: Versjon

en: Name
no: Navn

en: Update
no: Oppdater

en: never
no: aldri

en: Current
no: Gjeldende

en: Frequency
no: Frekvens

en: About
no: Om

en: (Theme)
no: (Utseendemal)
