Update Notify (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: URL
ne: यूआरएल

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Current
ne: ताजा

en: About
ne: बारेमा
