Update Notify (1.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: Enable
nl: Inschakelen

en: unknown
nl: onbekend

en: Version
nl: Versie

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: never
nl: nooit

en: Current
nl: Huidige

en: Frequency
nl: Frequentie

en: About
nl: Over

en: Notify
nl: Notificatie

en: Key:
nl: Sleutel:

en: Recommend
nl: Aanbevelen

en: (Theme)
nl: (Thema)

en: PHP Version
nl: PHP-versie
