Update Notify (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: unknown
oc: desconegut

en: Name
oc: Nom

en: Update
oc: Metre a jorn

en: never
oc: pas jamai

en: Current
oc: Actual

en: About
oc: A prepaus

en: (Theme)
oc: (Tèma)
