Update Notify (1.0.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Email notification
ru: Уведомления по email

en: Enable
ru: Включить

en: unknown
ru: неизвестный

en: Version
ru: Версия

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: never
ru: никогда

en: Current
ru: Текущий

en: Frequency
ru: Частота

en: About
ru: Информация

en: Notify
ru: Уведомить

en: Key:
ru: Ключ:

en: Recommend
ru: Рекомендуем

en: (Theme)
ru: (тема)
