Update Notify (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Enable
sk: Povoliť

en: unknown
sk: neznáme

en: Version
sk: Verzia

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: never
sk: nikdy

en: Current
sk: Aktuálny

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: About
sk: Informácie o

en: (Theme)
sk: (Téma vzhľadu)

en: Notification Settings
sk: Nastavenia oznámení
