Update Notify (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Version
th: รุ่น

en: Update
th: ปรับปรุง

en: never
th: ไม่เคย

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: About
th: เกี่ยวกับ
