Update Notify (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Email notification
tr: E-Posta bildirimi

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Version
tr: Sürüm

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Current
tr: Şu anki

en: About
tr: Hakkında

en: (Theme)
tr: (Tema)

en: Notification Settings
tr: Bildirim Ayarları
