Update Notify (1.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Email notification
fa: اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی

en: Enable
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: URL
fa: نشانی

en: never
fa: هرگز

en: Current
fa: جاری

en: About
fa: درباره

en: (Theme)
fa: (پوسته)
