Update Notify (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Email notification
fi: Sähköposti-ilmoitus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: unknown
fi: tuntematon

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Update
fi: Päivitys

en: never
fi: ei koskaan

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Frequency
fi: Tiheys

en: About
fi: Tietoja

en: Recommend
fi: Suosittele

en: (Theme)
fi: (Teema)
