Update Notify (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Name
gu: નામ

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: About
gu: વિશે
