Update Notify (1.0.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Email notification
he: הודעת דוא"ל

en: Enable
he: הפעלה

en: unknown
he: אחר

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: URL
he: כתובת URL

en: never
he: אף פעם

en: Current
he: נוכחי

en: About
he: אודות
