Update Notify (1.0.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Email notification
hi: ईमेल अधिसूचना

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: unknown
hi: अज्ञात

en: Version
hi: संस्करण

en: Name
hi: नाम

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: URL
hi: यूआरएल

en: never
hi: कभी नहीं

en: Current
hi: मौजूदा

en: About
hi: के बारे में
