Update Notify (1.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: never
jv: ora tau

en: Current
jv: Saiki

en: About
jv: Ngenani

en: (Theme)
jv: (Téma)
