Update Notify (1.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Update
kk: Жанарту

en: never
kk: ешқашан

en: (Theme)
kk: Тақырып, тақырыбы
