Update Notify (1.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Enable
lv: Iespējot

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: never
lv: nekad

en: Current
lv: Pašreiz

en: About
lv: Par

en: (Theme)
lv: (Tēma)
