Update Notify (1.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Email notification
pt: Notificação por email

en: Enable
pt: Ativar

en: unknown
pt: desconhecido

en: Version
pt: Versão

en: Name
pt: Nome

en: Update
pt: Atualizar

en: never
pt: nunca

en: Current
pt: Atual

en: Frequency
pt: Frequência

en: About
pt: Sobre

en: (Theme)
pt: (Tema)
