Update Notify (1.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: unknown
ro: necunoscut

en: Version
ro: Versiune

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: never
ro: nicioadă

en: Current
ro: Actual

en: About
ro: Despre

en: (Theme)
ro: (Temă)
