Update Notify (1.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Email notification
vi: Email cảnh báo

en: Enable
vi: Bật

en: unknown
vi: không rõ

en: Version
vi: Phiên bản

en: Name
vi: Tên

en: Update
vi: Cập nhật

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Current
vi: Hiện thời

en: Frequency
vi: Tần suất

en: About
vi: Giới thiệu

en: (Theme)
vi: (Chủ đề)
