Update Notify (1.0.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Email notification
fr: Notification par courriel

en: Enable
fr: Activer

en: unknown
fr: inconnu

en: Name
fr: Nom

en: Update
fr: Mettre à jour

en: never
fr: jamais

en: Current
fr: Actuel

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Once a day
fr: Une fois par jour

en: About
fr: À propos

en: Notify
fr: Notifier

en: Key:
fr: Clé :

en: Once a week
fr: Une fois par semaine

en: (Theme)
fr: (Thème)

en: Host:
fr: Hôte :
