Update Notify (1.0.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Email notification
hu: Email értesítés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: URL
hu: Webcím

en: never
hu: soha

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Once a day
hu: Naponta

en: About
hu: Leírás

en: Notify
hu: Értesítés

en: Once a week
hu: Hetente

en: (Theme)
hu: (Smink)
